Про нас

Про нас

Виробниче підприємство «Офсет» - торгова марка «АЛЬФА ПАК», ще з 1999 року є одним з найбільш надійних постачальників полімерної упаковки для підприємств, що працюють в харчовій галузі України.

В асортименті продукції компанії «АЛЬФА ПАК» нараховуються кілька тисяч різних видів упаковки, яка виробляється термоформіровкой з якісних полімерних матеріалів різних кольорів і характеристик.
Ефективна робота власного науково-виробничого центру по розробці прес-форм і технологій, дозволяє випускати упаковку, яка здатна задовольняти індивідуальні запити замовників і споживачів. А велика мережа представництв в багатьох регіонах України дає можливість здійснювати якісне і оперативне обслуговування клієнтів, споживачів продукції.

Поряд з упаковкою з термоформірованних полімерів, на сьогоднішній день, одним з найбільш популярних і затребуваних товарів на ринку є гнучка упаковка з полімерних плівок. Широке поширення вона набула в областях упаковки харчових продуктів відразу на виробничих лініях, упаковки в роздрібних торгових мережах, розфасовки фармацевтичних препаратів і багатьох інших. З метою надання упаковці більш привабливого товарного вигляду, активно використовується флексографічний друк.

На ринку представлені кілька основних, найбільш поширених видів гнучкої упаковки:
- термостійка плівка - вона застосовується для упаковки молочної продукції і витримує температуру близько 90 ° С;
- плівка для заморозки - вона використовується, коли потрібна глибока заморозка продуктів; така плівка випускається в декількох варіантах, але найчастіше використовується багатошарова плівка, зовнішній шар якої може бути як без друку, так і з повнокольоровим флексографічного печаткою;
- плівка з твіст ефектом - її застосовують для упаковки продуктів «в закрутку», вона здатна зберігати форму тривалий час після скручування;
- прозора поліетиленова плівка - це найпопулярніший вид плівки, він підходить для упаковки твердих, рідких, сипучих, харчових продуктів і нехарчових матеріалів.

Крім інших очевидних переваг, гнучка упаковка має ще одне дуже важливе якість - її можна просто і ефективно піддавати вторинній переробці. По всьому світу вже багато років працюють спеціальні переробні заводи, які і займаються випуском упаковки з вторсировини, допомагаючи зберігати екологію нашої планети.